Dzień dobry wszystkim naszym przyszłym gościom:) Uruchomiliśmy stronę internetową dzięki której będziemy mogli publikować informacje dotyczące naszego domku. Nasza strona pozwoli Ci pozostać w stałym kontakcie z nami. Znajdziecie na niej najpotrzebniejsze informacje. Możecie również napisać do nas bezpośrednią wiadomość za pośrednictwem naszego formularza kontaktowego. W aktualnościach będziemy również publikować aktualne promocje i informacje dotyczące naszego domku.

Kategorie: W chacie

3 Komentarze

Michal · 17 maja 2019 o 08:07

Miejsce jak również bardzo miły i przyjazny Gospodarz w 100 % godne polecenia! Bardzo przytulny, pięknie położony i doskonale wyposażony dom. Wszystko nowe, świeże, pachnące itd.
Bardzo dobrze zlokalizowany jako baza wypadowa, jak również jako miejsce do wypoczynku z pięknym widokiem na Śnieżkę, w sąsiedztwie Karpacza ale bez zbędnych tłumów i zgiełku w najbliższej okolicy :))
Mam nadzieję, że jeszcze będziemy mieli okazję zagościć w tym miejscu 🙂

Jacek · 18 maja 2019 o 19:27

Super domek , okolica także jest wspaniała bardzo spokojnie dobrze do wypoczynku 👍

Rodzinka z Krakowa · 13 sierpnia 2019 o 23:11

Fantastyczne miejsce! Zielono, cicho i spokojnie, prawdziwa bajka! 🙂 Wielki teren, idealny dla dzieciaków, które mają tu co robić: plac zabaw, bliskość lasu ,świetnie wyposażony dom ! Idealne miejsce na rodzinny wypoczynek. Przemili gospodarze, nic tylko tam wracać!:)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *